loading

برنامه جمعیت امام رضایی ها برای آبرسانی به تعدادی از روستاهای استان خوزستان


جمعیت امام رضایی فاز دوم آبرسانی به روستاهای استان خوزستان را با شعار ” جریان زندگی” آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت امام رضایی ها، در فاز اول آبرسانی به روستاهای استان خوزستان به یاری خیرین گرامی در خانواده دهم های۱۰تومانی اهالی روستای البوصیاد در شهرستان سوسنگرد که با مشکل افت شدید فشار آب و عدم دسترسی به آب لوله کشی مواجه بودند به آب لوله کشی شده دسترسی پیدا کردند.

اهالی روستای البوصیاد تا قبل از این مجبور به ذخیره آب در تانکر بودند یا باید مسیر حدود ۱۲ ساعتی را برای آوردن آب طی می کردند هم اکنون با همراهی خیرین جمعیت امام رضایی ها این مردم شریف به آب لوله کشی شده دسترسی پیدا کردند.

جمعیت امام رضایی ها در فاز دوم آبرسانی به روستا های استان خوزستان با شناسایی روستاهایی که با کمبود آب مواجه بودند در 4 منطقه خرمشهر، ایذه، دشت آزادگان(بستان، سوسنگرد) و شادگان قرار است با تهیه پمپ و لوله‌کشی برای روستاهای مختلف، مسئله آبرسانی به این روستاها را همانند آبرسانی به روستاهای استان سیستان وبلوچستان حل و آب شرب دائمی در این مناطق از استان خوزستان جاری و ساری شود.

در حال حاضر جمعیت امام رضایی ها در عملیات آبرسانی به روستاهی استان سیستان وبلوچستان با همکاری خیرین گرامی و استفاده از ظرفیت مسئولیت اجتماعی شرکت ها عملیات آبرسانی به 17 روستا را آغاز کرده است که تاکنون 8 روستا از آب لوله کشی بهره مند شده اند.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *